[AnjomanSabzevar@yahoo.com]  
 
 

خبر نامه گویا: خبرنامه گویا، گویاتر از این است که بخواهیم توضیحی برایش بدهیم. حتما سری به این سایت بزنید:

http://news.gooya.com

سایت گویا: این هم سایت گویا که در آن میتوانید به لینک سایتهای مهم در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشید. پس اگر به سایتهای هنری علاقمند هستید، یا اگر دنبال سایتهای سیاسی میگردید ویا حتی دنبال لینکهای رسانه های صوتی تصویری خارج کشور میگردید حتما سری به اینجا بزنید.

http://www.gooya.com

سایت ملی مذهبیها :شعار این سایت همان شعار معروف ملی مذهبی است "آزادی،برابری، عرفان ".

www.mellimazhabi.org

سایت ایران امروز :این هم یک خبرنامه معروف اینترنتی که طرفدارهای زیادی دارد و طراحی صفحات آن بسیار ساده و مفید است.

www.iran-emrooz.de

سایت BBC :دیگر از پیر و جوان BBC را میشناسند. اولین رادیوی برون مرزی که صدای گویندگانش از قاره ای دیگر به گوش میرسید را همه پدر بزرگها به یاد می آورند. حالا BBC در اینترنت هم بیکار ننشسته است و سایت معروفش نیز غوغا میکند.آدرس سایت BBC فارسی را برایتان مینویسم اگر هم دست و پا شکسته کمی انگلیسی بلدهستید به سایت اصلی BBC سری بزنید.

www.bbc.co.uk/persian/index.shtml

سایت رویداد :این سایت جبهه مشارکت ایران اسلامی است که البته خودشان میگویند نظرات این جبهه را منعکس نمیکنند! بعد از افتضاح انتخابات شوراها جبهه مشارکت باید کمی بیشتر از خودش هنر نشون بدهد.

www.rouydad.com

سایت ایران و امریکا (وابسته به وزارت امور خارجه امریکا) :اوزارت امور خارجه و دولت ایالات متحده هم بیکار ننشسته اند و سایتی برای ارتباط بیشتر با ایرانیان ساخته اند که آدرسش به قرار زیر است(البته بدانید که ما فقط آدرسش را در اختیارتان می گذاریم و هیچ ربطی هم با این سایت و امثالهم نداریم)

http://persian.usinfo.state.gov

سایت دیدگاه : آقای علی ناظر طراح این سایت این سایت را چنین شرح میدهد:"سايت ديدگاه از روز تاسيس روي يک اصل تکيه مي کرده است- مردم مي فهمند، بهمين دليل سانسور محکوم است. سايت ديدگاه کليه مطالب را درج مي کند و نويسنده را بخاطر داشتن انديشه مخالف محکوم نمي کند، حتي اگر با آن انديشه مخالف باشد. ديدگاه به نظام جمهوري اسلامي نزديک نيست، همانطور که به ديگر نهاد هاي سياسي هم وابستگي ندارد. مسوولين ديگاه سعي بر اين دارند که نظرات شخصي خود را از اين کار حرفه اي مجزا نگاه دارند."

www.didgah.com

سایت آیت الله منتظری : در زمان حصر آیت الله منتظری یکی از راههای ارتباط ایشان با مقلدین و دوستانشان همین سایت بود که در آن فتواها و بیانیه های آیت الله منتظری چاپ میشد. هم اکنون نیز شما با سر زدن به آرشیو این سایت میتوانید بیانیه های ایشان را پیدا کنید.

www.montazeri.com

سایت لطف الله میثمی :  لطف الله میثمی جدیدا خیلی فعال شده است و دست به انتشار مجله تحلیلی و سیاسی به نام "چشم انداز ایران" زده است که میتوانید مطالب این مجله را در این سایت پیدا کنید. لطف الله میثمی از چهره های فعال و صادق ملی مذهبی هاست که جانباز جنگ نیز می باشند.

www.meisami.com

وبلاگ مسعود بهنود : جناب بهنود از نویسندگان مورد علاقه بسیاری دانشجویان است. در ضمن ایشان از فعالین کانون نویسندگان هم بوده که در دوره های مختلف هم مورد بی مهری جمهوری اسلامی واقع شد تا جایی که فرار را بر قرار ترجیح داده و الان در خارج از کشور زندگی میکند. در ضمن خودش اسم سایتش را "بهنود دیگر" گذاشته است.

www.behnoudonline.com

سایت سید ایراهیم نبوی : آقای نبوی هم با این سایتش گل کرده سایتش هم مثل خودش ستون پنجمی است. در ضمن ایشان هم از اولین کسانی بود که پا به عرصه اینترنت گذاشت و تقریبا فعالیتش را در اینترنت وقتی که اکثر روزنامه ها تعطیل شدند و جایی نبود که در  آن ستون پنجمش را راه بیندازد شروع کرد. 

www.nabavionline.com

سایت سید عطاالله مهاجرانی : اقای مهاجرانی وزیر مستعفی وزارت ارشاد  کابینه اول خاتمی، بعد از کناره گیری از وزارت ارشاد فرصت پیدا کرده است از قافله اینترنت عقب نماند. در این سایت شما میتوانید سخنرانی ها، مصاحبه ها و لیست کتابهای ایشان را بیابید.

www.mohajerani.com

سایت لوموند دیپلماتیک فارسی : دنیا واقعا کوچک شده است میگویید نه! به این سایت سری بزنید. حتما تا به حال اسم لوموند دیپلماتیک را شنیده اید ولی شاید تا بحال چیزی در باره سایت لوموند دیپلماتیک فارسی نشنیده باشید. دیگر حتی میتوانید اخبار و مقالات لوموند را هم به زبان شیرین فارسی بخوانید. باورتان نمیشود سری به این سایت بزنید.

http://ir.mondediplo.com

سایت بازتاب : این سایت رو هم جناح ولایتی ها راه انداخته اند. این دوستان هم خیلی خودشان را به زحمت انداخته اند و تو اینترنت هم سایت ساختند. تازه با وجود حکومت اسلامی و حمایت همه جانبه حکومت از نشریات محافظه کار طرفدار حکومت در داخل کشور باز هم این را کافی ندانسته اند و به دنیای اینترنت هم وارد شده اند و میخواهند حکومت اسلامی را به سایر جاهای دیگر صادر کنند!. سری هم به این سایت بزنید هر چه باشد شنیدن و تحمل نظرات مخالف  شرط اصلی ورود به جامعه مدنی است.

www.baztab.com

سایت امروز : این هم یک سایت خبری دیگر که میتوانید مقالات زیادی در آن پیدا کنید ولی به شرط اینکه آنها را مطالعه هم بکنید.

www.emrooz.org

خبر نامه امیر کبیر :دوستان ما در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیر کبیر این سایت را راه انداخته اند. سایتی که آدم را بیاد علی افشاری و همه دانشجویان در بند می اندازد.

www.akunews.com

خبر گزاری کار ایران (ILNA): خبرگزاری جدید التاسیس کار هم در همین چند ماهه اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده است و تقریبا تمام اخبار مهم کشور و مخصوصا اخبار دانشجویان را انعکاس می دهد.آدرس این سایت هم به قرار زیر است.

www.ilna.ir

سایت ایسنا(خبرگزاری دانشجویان ایران) :قبلا شعار این سایت هم این بود "رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود"! ما نفمیدیم بالاخره قضیه این جهاد دانشگاهی چیست؟ داخل دانشگاه فعالیت دارد ولی تابع دانشگاه نیست! از طرفی این خبرگزاری را  هم به راه انداخته است، آن هم به اسم دانشجویان و شعار اعتدال گرایی میدهد.

www.isnagency.com

واحد مرکزی خبر : بهتره درباره این سایت اصلا درباره صدا سیما چیزی نگم آخه خودتون هر روز دارید ملاحضه میفرمایید.

http://news.irib.com

سایت ایرنا (خبرگزاری جمهوری اسلامی) :همه دنیا خبرگزاری دارند ماهم داریم چی خیال کردید! سری به این سایت بزنید تا بفهمید.

www.irna.com

سایت زنان ایران : به این سایت هم حتما سری  بزنید . مثل اینکه جنبش فمینیستی در ایران هم کم کم دارد از حالت شعار خارج میشود و عینیت میابد به هر حال زنان ایرانی باید تلاش زیادی بکنند تا بتوانند بر فرهنگهای غلطی که دارد یواش یواش به باورهای عمومی تبدیل میشوند غلبه کنند.

http://www.womeniniran.com

  • سایتهای دیگر

نوریزاده

فروهرها

جنگ خبر

 یران وجهان

نیمروز

دریچه

میهن

سیاه و سپید

ایران خبر

پیک ایران

 

  • روزنامه های چاپ ايران

  • سايتهای سازمانها و ادارات دولتی در ايران

 

انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تربيت معلم سبزوار

 

 

[Main Page]

[Back]

نقل قول با ذکر منبع و نويسنده مجاز مي باشد.